H I T    D N I A
NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach wpisz adres e-mail:

Narty i Wyjazdy narciarskie 2011/2012

Chcesz współpracować z naszą firmą?

Chcesz zamieścić tu swoje ogłoszenie lub swoją ofertę ?

Nic prostszego ! Przeczytaj najpierw dział Pytania, a jeżeli chcesz się skontaktować zapraszamy do odwiedzenia działu  Kontakt

 

Radość Podróży tylko z LookofTravel.pl

LookofTravel.pl to prężnie działający, dynamicznie rozwijający się portal turystyczny, perełka pośród wszystkich istniejących portali z branży turystycznej dostępnych na rynku. Wyróżnia nas rzetelna i fachowa obsługa każdego klienta poparta wieloletnim doświadczeniem. Skupiamy się na oczekiwaniach i potrzebach każdego klienta, który traktowany jest przez naszą obsługę w indywidualny sposób, przełamując tym samym bariery rutynowej obsługi. Dla nasz najważniejszy jest klient i jego zadowolenie!


Od 1993 roku mamy przyjemność służyć Państwu pomocą w organizacji wypoczynku w każdym zakątku świata, 17 lat działalności na rynku dało nam bogate doświadczenia.


LookofTravel.pl oferuje możliwość zakupu wszystkich dostępnych w Polsce wycieczek zagranicznych po bardzo atrakcyjnych cenach, które są aktualizowane przez 24h na dobę. W naszej ofercie znajdą Państwo setki ofert tylko najlepszych organizatorów turystyki, sprawdzonych pod względem rzetelności i stabilności finansowej, tak by Państwa wypoczynek przebiegał błogo i spokojnie. Zapewniamy, że wszystkie oferty z naszego portalu są objęte "gwarancją najniższej ceny". Nie narzucamy żadnych dodatkowych opłat wynikających z rezerwacji danej oferty za pośrednictwem naszego portalu. Możemy zagwarantować, że nasze ceny niczym nie różnią się od tych proponowanych przez organizatorów wypoczynku. Stwarzamy jednak możliwość starannego porównania ofert z naszej bazy tak by ta wybrana w pełni odzwierciedlała Państwa wymagania. Dodatkowym atutem jest możliwość połączenia się z naszym działem Call Center, który nie tylko poprowadzi Państwa przez cały etap rezerwacji, ale z miłą chęcią doradzi Państwu jaki wybrać kierunek, miejsce czy hotel by wypoczynek z nami okazał się dla Państwa satysfakcjonujący i wspominaliby go Państwo z zadowoleniem i uśmiechem na twarzy.


100% pewność świetnego wyboru!


Wybierając oferty z naszego portalu mogą być Państwo pewni, że podstawą dla nas jest Państwa zaufanie, rzetelna i fachowa obsługa. LookofTravel.pl jest jednym z najbardziej stabilnych finansowo biur podróży w Polsce, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo naszym klientom. Kluczową rolę w naszej strategii ma satysfakcja klienta. Zaufało nam już kilka tysięcy zadowolonych klientów. Działamy według najlepszych, sprawdzonych w Europie standardów i procedur rezerwacyjnych. Nasz profesjonalny personel w Call Center posiada długoletnie doświadczenie na rynku turystycznym oraz bardzo wysokie kwalifikacje, co pozwala nam wybierać dla naszych klientów najbardziej optymalne i dostosowywane do ich wymagań wakacje. Umożliwiamy wygodną i szybką rezerwację Państwa wypoczynku 24h na dobę przez okrągły rok za pośrednictwem Internetu bądź naszego działu Call Center w pełni gwarantując bezpieczeństwo realizowanych płatności, które odbywają się w formie przelewów.


Zapraszamy także wszystkich z Państwa na naszą stronę www.wlochy-narty.pl na której proponujemy najlepsze, starannie wybrane, najciekawsze oferty narciarskie we Włoszech, Austrii i Szwajcarii.


Jesteśmy Organizatorem turystyki zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 29.08.1997 i posiadamy zaświadczenie o Wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Śląskiego nr 820. Nasza firma zawarła z Towarzystwem Ubezpieczeń INTER Polska S.A. stosowne ubezpieczenie gwarancyjne nr  3/2010/OKA, wymagane przez ustawę o usługach turystycznych z 29.08.1997 na pokrycie kosztów sprowadzenia turystów do kraju oraz zwrotu wniesionych wpłat za imprezy turystyczne. Mamy nadzieję, że spośród całej gamy ofert zawartych na naszym portalu, znajdą Państwo tą jedną spełniającą Państwa oczekiwania.


Zapraszamy już dzisiaj do skorzystania z naszych usług! Zespół Look of Travel.

 


ZGARNIJ KARTĘ & PODRÓŻUJ TANIEJ


karta vip 1karta vip 2
REGULAMIN PROGRAMU "VIP KLIENT"
Biura Podróży LookofTravel.pl
z dnia 01.04.2010

1. Biuro Podróży LookofTravel.pl jest organizatorem Programu "VIP KLIENT", którego celem jest nagradzanie jego aktywnych klientów, którzy zawarli z LookofTravel.pl umowę o usługę turystyczną ze wszystkimi organizatorami, z którymi dane biuro współpracuje.
2. PROGRAM wchodzi w życie w dniu 1 kwietnia 2010 roku.
3. LookofTravel.pl gwarantuje wszystkim klientom otrzymanie określonego rabatu wyrażonego kwotowo lub procentowo od ceny bazowej (podstawowej) imprezy turystycznej, przy zawieraniu umowy o usługę turystyczną ze wszystkimi spośród organizatorów, z którymi Biuro współpracuje.
4. Dokładna wartość rabatu otrzymywanego przez klienta jest uzależniona od charakteru i rodzaju imprezy oraz całościowej kwoty, jaką klient za daną imprezę musi uiścić.
5. LookofTravel.pl zastrzega jednak, że rabat zostanie naliczony klientowi przy każdej imprezie, której cena jest wyższa niż 500 PLN. Oznacza to, że każdy klient wykupujący za pośrednictwem LookofTravel.pl usługę turystyczną o wartości przekraczającej kwotę 500 PLN otrzyma stosowny rabat.
6. LookofTravel.pl jako organizator Programu zastrzega, że wartość rabatu naliczonego danemu klientowi nie może być niższa niż 2 % przy imprezach, w których LookofTravel.pl pełni charakter pośrednika ( za wyjątkiem imprez objazdowych i imprez na kierunkach Egzotyka) oraz nie niższa niż 25 PLN przy imprezach, których LookofTravel.pl pełni rolę organizatora. Wartość rabatu na wycieczki objazdowe oraz na kierunkach Egzotyka jest indywidualnie naliczana klientowi kwotowo w stosunku do wartości imprezy.
7. Uczestnikami Programu mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne (zwane dalej "Uczestnikami Programu"), które zawarły z LookofTravel.pl na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej umowę o przeprowadzenie imprezy turystycznej (lub odpowiednio imprez turystycznych), z zastrzeżeniem, że w ramach jednej umowy o przeprowadzenie imprezy turystycznej "Uczestnikiem Programu" może być tylko jedna pełnoletnia osoba fizyczna.
8. Osoba fizyczna, która wyraziła chęć przystąpienia do Programu, staje się automatycznie jego Uczestnikiem w chwili zawarcia umowy o usługę turystyczną o wartości co najmniej 500 PLN.
9. Rabat zostanie naliczony jeżeli płatność za imprezę zostanie uregulowana na konto LookofTravel.pl w ciągu 24 godzin od momentu podpisania umowy o usługę turystyczną. Powyższa zasada obowiązuje zarówno przy wpłacie zaliczki, dopłacie do całości imprezy czy też jednorazowej pełnej opłacie za imprezę turystyczną. LookofTravel.pl zastrzega sobie, że w przypadku niespełnienia powyższego warunku udzielony klientowi rabat zostanie automatycznie anulowany, a ujemne saldo na koncie klienta, wynikające z niespełnienia powyższego wymogu, będzie traktowane jako nieopłacenie imprezy w całości, co w konsekwencji skutkować może brakiem potwierdzenia kupna imprezy czy wstrzymaniem dokumentów podróży klientowi do momentu uiszczenia brakującej wpłaty.
10. Uczestnikiem programu może być każda osoba, która otrzymała "KARTĘ RABATOWĄ VIP" i wyraziła chęć zakupu imprezy turystycznej na warunkach opisanych powyżej, za pośrednictwem Biura LookofTravel.pl
11. Każdy z klientów, który co najmniej raz skorzystał z oferty proponowanej przez LookofTravel.pl, ma możliwość kolejnym razem oprócz rabatu zdobyć dodatkowe PUNKTY PREMIOWE.
12. Punkty Premiowe są naliczane za zakup imprezy turystycznej znajdującej się w ofercie Biura LookofTravel.pl. Za każde wydane 100 PLN Uczestnik Programu otrzymuje Punkty Premiowe zwane PLANETKAMI. Przy czym każdorazowo 100 PLN = 1 PLANETKA.
13. Uczestnik Programu gromadzi punkty poprzez zakup kolejnych imprez turystycznych znajdujących się w ofercie LookofTravel.pl.
14. Doliczenie punktów premiowych każdemu uczestnikowi następuje w chwili uiszczenia przez niego całości wpłaty za imprezę turystyczną, za którą ma otrzymać punkty.
15. Gromadzone Punkty Premiowe każdy Uczestnik może wymienić na nagrody ufundowane przez organizatora Programu - Biuro LookofTravel.pl

a.) Klient, który zebrał co najmniej 250 Planetek, może jednorazowo wymienić je na BON RABATOWY w kwocie 150 PLN, który może wykorzystać przy kolejnej imprezie. Klient, który jako Uczestnik Programu otrzymał "KARTĘ RABATOWĄ VIP", a dodatkowo zgromadził na swoim koncie wymagane 250 PLANETEK niezbędnych do otrzymania BONU PODARUNKOWEGO w kwocie 150 PLN, przy zawarciu kolejnej imprezy turystycznej może domagać się rabatu łączonego wynikającego zarówno z tytułu posiadania KARTY RABATOWEJ VIP jaki i otrzymanego dodatkowego BONU PODARUNKOWEGO.

b.) Klient, który zebrał co najmniej 500 Planetek jednorazowo otrzymuje specjalną premię 2 W CENIE 1, która dotyczy imprezy wykupionej na terenie Słowacji nie dłuższej niż 5 dni (4 noce). Premia 2 W CENIE 1 oznacza, że klient wykupujący usługę turystyczną na Słowacji na warunkach podanych powyżej, opłaca pobyt tylko za jedną osobę, drugiej osobie przysługuje pobyt GRATIS - ufundowany przez Biuro LookofTravel.pl

c.) Klient, który zebrał co najmniej 1000 Planetek może jednorazowo wymienić je na weekendowy pobyt dla 2 osób na Węgrzech lub Słowacji.
16. "KARTY RABATOWE VIP" otrzymają wszyscy stali klienci Biura za pośrednictwem poczty, natomiast pozostałe osoby mogą otrzymać niniejszą kartę za pośrednictwem partnerów Biura LookofTravel.pl. Niniejszą kartę można także zamówić poprzez stronę www.LookofTravel.pl w kwocie promocyjnej 75 PLN brutto.
17. KARTA RABATOWA VIP stanowi własność LookofTravel.pl służy wyłącznie do potwierdzenia uczestnictwa w PROGRAMIE. KARTA nie jest kartą płatniczą ani kartą kredytową, ani bankomatową i nie może być używana jako środek płatniczy.
18. Warunkiem przyznania Uczestnikowi Programu - klientowi rabatu oraz punktów za zakup imprezy turystycznej jest zeskanowanie i przesłanie Karty drogą elektroniczną lub faksową na adres Biura LookofTravel.pl
19. Punktu Rabatowe - Planetki doliczane są Uczestnikowi Programu jeżeli jest on osobą zawierającą umowę zakupu imprezy turystycznej
20. Zebrane punkty nie podlegają przekazywaniu na rzecz innych osób. Oznacza to, że ze wszystkich przywilejów wynikających z udziału w Programie może korzystać tylko jego pełnoprawny Uczestnik.
21. Informację dotyczącą ilości zebranych punktów każdy klient może otrzymać w Biurze LookofTravel.pl, podając swoje dane - imię i nazwisko. W razie utraty KARTY UCZESTNIKOWI PROGRAMU zostanie wydana nowa KARTA, do której zostanie przypisana liczba punktów odczytanych na podstawie zgłoszenia zaistnienia takiego faktu pracownikowi LookofTravel.pl, który na podstawie ponownego wprowadzenia danych osobowych będzie mógł zweryfikować ilość zebranych punktów.
22. W przypadku zgromadzenia odpowiedniej liczby Punktów Premiowych zezwalających Uczestnikowi Programu na wymianę punktów na nagrodę specjalną, klient informuje o tym fakcie pracownika LookofTravel.pl telefonicznie lub za pośrednictwem drogi elektronicznej urlopia@LookofTravel.pl. LookofTravel.pl po dokonaniu weryfikacji Uczestnika Programu odpowiednio zmniejsza liczbę zgromadzonych przez klienta punktów o wartość punktową wybranej nagrody. Informacje dotyczące wykorzystania nagrody Uczestnik otrzyma od pracownika LookofTravel.pl
23. Uczestnik Programu decyduje o sposobie i terminie wykorzystania zgromadzonych punktów.
24. Wszelkie informacje dotyczące "KARTY RABATOWEJ VIP" i Programu z nią związanego można otrzymać telefonicznie pod numerem tel.: 32 245 13 69 lub za pośrednictwem email: urlopia@LookofTravel.pl , podając imię, nazwisko oraz numer karty.
25. KARTA RABATOWA VIP nie jest kartą imienną, ale prawo do skorzystania z rabatów ma właściciel karty oraz jedna osoba towarzysząca.
26. LookofTravel.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian niniejszego regulaminu. O zamiarze dokonania zmian LookofTravel.pl będzie informować na stronie internetowej: www.LookofTravel.pl
wczasy w turcji
funkcje użytkownika: zaloguj | 
funkcje użytkownika: zaloguj |